Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Jena

Numer telefonu : +86-15818561923

WhatsApp : +8615818561923

Free call

Zakłócenia sygnału dla upartych kierowców

April 17, 2019

najnowsze wiadomości o firmie Zakłócenia sygnału dla upartych kierowców
Zagłuszacz sygnału dla telefonów komórkowych jest obecnie opracowywany dla dalszego bezpieczeństwa na drodze. Oczywiście kierowca przez większość czasu nie będzie sam w samochodzie. System blokowania sygnału nie wpłynie na sygnał pasażerów, ponieważ jest tylko w niskim zakresie. Oznacza to, że mogą nadal korzystać z telefonów komórkowych podczas jazdy samochodem bez zakłócania pracy kierowcy.

System ten został opracowany w celu zmniejszenia ryzyka wypadków związanych z prowadzeniem telefonu komórkowego podczas jazdy. Ma on na celu zniechęcenie kierowców do prowadzenia rozmowy telefonicznej podczas jazdy, nawet przy użyciu urządzeń głośnomówiących. W ten sposób będą mogli skupić się bardziej na prowadzeniu pojazdu i utrzymywać umysł na drodze.

Grupa naukowców pracowała razem, aby ta innowacyjna technologia się wydarzyła. Inteligentne urządzenie będzie w stanie stwierdzić, czy osoba za kierownicą korzysta z telefonu komórkowego podczas prowadzenia pojazdu. Gdy to zrobi, automatycznie uruchomi zagłuszacz sygnału, aby zablokować sygnał telefonu komórkowego kierowcy. Oczywiście spowoduje to, że kierowca odłoży telefon komórkowy i skupi się bardziej na prowadzeniu samochodu.

Nawet pomimo wszystkich ostrzeżeń dotyczących jazdy, niektórzy kierowcy mogą być uparci w korzystaniu z telefonów komórkowych podczas jazdy. Brak możliwości korzystania z telefonów komórkowych podczas jazdy po drodze powinien być wystarczającym powodem do zakończenia tego niebezpiecznego nawyku. Miejmy nadzieję, że każdy pojazd na świecie będzie miał ten innowacyjny wynalazek zapewniający bezpieczniejsze drogi w przyszłości.

Konieczne jest coraz większe zagłuszanie sygnału samochodowego, a także samochodów wojskowych. My Sacon mamy wiele rodzajów zagłuszaczy używanych w systemach pojazdów. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość