Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Jena

Numer telefonu : +86-15818561923

WhatsApp : +8615818561923

Free call
Linia produkcyjna
  • Testowanie urządzenia zagłuszającego na zewnątrz
  • Pakiet Jammer
  • Wodoodporna, o wysokiej mocy, 600 W Jammer
  • Sprawdź wysoką i niską temperaturę
  • Linia produkcyjna
Shenzhen Sacon Telecom Co Ltd została założona w 2011 roku w mieście, w prowincji Guangdong. Po 7 latach rozwoju, teraz mamy 3 linie produkcyjne. W przypadku pulpitowych i przenośnych urządzeń zakłócających sygnał, mamy pojemność do 6000 jednostek na miesiąc. Dla telefonii komórkowej dużej mocy i zewnętrznego wodoodpornego urządzenia blokującego sygnał, pojemność wynosi do 2000 sztuk / miesiąc. Dla Drone UAV sygnał Jammer drone gun jammer, pojemność wynosi do 1500 sztuk / miesiąc. Dla VAMIP Bomb Jammer Convoy Jammer Jammer montowany w pojeździe, pojemność wynosi do 300 sztuk / miesiąc. W przypadku zagłuszacza sygnału Jammer plecaka Man-Pack pojemność wynosi do 300 sztuk / miesiąc. Do wzmacniacza sygnału telefon komórkowy wzmacniacz sygnału telefon komórkowy wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego, pojemność jest do 2000 sztuk / miesiąc. Teraz nasze produkty sprzedawane są na całym świecie. Takich jak Bliski Wschód, Ameryka Południowa, Brazylia, Niemcy, Polska, Hiszpania, Włochy, Rosja, Afryka, Tajlandia itd.

Sacon jest właścicielem profesjonalnych centrów badawczo-rozwojowych w Shenzhen, zaawansowanej technologicznie manufaktury, która zajmuje się produkcją i badaniem komunikacji bezprzewodowej "SACON". Mamy bogate doświadczenie w

technologia, zarządzanie i marketing. Mamy zintegrowany zespół produkcyjny, zespół techniczny, dział badawczo-rozwojowy

zespół, zespół sprzedaży i zespół obsługi posprzedażnej . Współpracujemy z wieloma uniwersytetami, uczelniami, jednostkami badawczymi i angażujemy się w działalność rządową.

Wysyłamy towar po zakończeniu procesu starzenia i testowania w celu zapewnienia wysokiej jakości!

OEM / ODM
My, Sacon - Telecom ma własny zespół projektantów, możemy tworzyć różne typy od klientów OEM i ODM! Zapraszamy do odwiedzenia strony, aby rozpocząć długoterminową współpracę "win-win".

R & D
Sacon-Telecom ma własną grupę badawczo-rozwojową, która pracuje w tej dziedzinie ponad 8 lat. Nasi inżynierowie są z liceum. I bogate doświadczenie w zakleszczaniu i powtarzaniu RF produktów. Stale wprowadzamy innowacje i udoskonalamy, starając się dostarczać klientom lepsze rozwiązania.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość